home


EN  DE  PL  CZ 
top top top top
Penzion Na výsluní
Palackého 102
549 57 TEPLICE nad Metují

Tel.:
+420 732 148 717
+420 739 160 892


Penzion Na výsluní najdete na klidném místě mimo hlavní silnici, obklopený velkou zahradou na okraji města Teplice nad Metují  Nabízíme možnost prožití příjemné dovolené v krásném kraji CHKO Broumovsko a Adršpašsko-teplických skal a okolí.

Penzion má ideální polohu pro pěší tůry, výlety autem nebo na kole do blízkého okolí Adršpachu, Teplic nad Metují, Adršpašských a Teplických skal, ale i Broumovských stěn, Jiráskových skal a Ostaše. V kraji je možné navštívit zámek Ratibořice, pevnost Dobrošov nebo ZOO Dvůr Králové nad Labem. Nedaleko penzionu je vlaková i autobusová zastávka.

V penzionu nabízíme ubytování se snídaní. Pokoje jsou 2, 3, 4, 5 lůžkové a každý má svoji koupelnu se sprchou a toaletou.

V objektu penzionu je velká společenská místnost (jídelna). V přízemních prostorech a v 1.patře penzionu je možnost bezplatného využití Wi-Fi.

Na zahradě jsou pro děti houpačky, skluzavka a možnost sportovního vyžití - půjčíme Vám sportovní potřeby. K dispozici je zdarma také úschovna kol, kočárků a možnost opékání a grilování.

Vaše auto můžete zaparkovat bezplatně přímo u penzionu.

 


Panor.002

penzion vstup

Zahr.+kuž.02

Pokoj 1

Koup.1