home


EN  DE  PL  CZ 
top top top top
Penzion Na výsluní
Palackého 102
549 57 TEPLICE nad Metují

Tel.:
+420 732 148 717
+420 739 160 892

Aktivity

K nejnavštěvovanějším místům patří Adršpach a Adršpašsko-Teplické skály, které jsou tvořeny unikátním pískovcovým  labyrintem, který tvoří skalní města patřící mezi nejrozlehlejší skalní masivy ve střední Evropě.  Mezi další místa patří Broumovské stěny v CHKO Broumovsko, které jsou rozčleněny do podoby skalních měst, roklin, skalních věží a hřibů a tvoří asi 10 km dlouhý hřbet. Je možné shlédnout v blízkém Polsku Stolové hory s Malou a Velkou Hejšovinou, Bludné skály, podzemní továrny a další zajímavá místa která Vám rádi doporučíme. V nedalekém okolí jsou Jiráskovy skály, Ostaš, MachovskýBor, Javoří, Soví a Jestřebí hory.

Okolí Adršpašsko-Teplických skal a celého Broumovského výběžku nabízí návštěvníkům možnost velkého množství aktivit - pěší tůry, cykloturistiku, horská kola, horolezectví, jízdy na koních,vyhlídkové lety, koupání, aquapark, rybolov, motokáry, bowling a tenis.

Sportcentrum - 1 km od penzionu - tenis, volejbal, florbal, badminton, squash a fitness.

Centrum Walzel - 4 km od penzionu - střelnice, lezecká a boulderingová stěna, posilovna, bowling, solná jeskyně.

V zimě pak region nabízí celou řadu běžeckých tras pro příznivce běžeckého lyžování a sjezdovek pro vyznavače sjezdového lyžování a snowboardingu.

V regionu je také velké množtví 

zámků - Náchod, Opočno, Kuks, Ratibořice, Nové město nad Metují

klášterů - Broumov, Police nad Metují

hradů - Adršpach, Střmen, Skály

pevností - Dobrošov, Josefov, Walim

muzeí - Bratří Čapků, Boženy Němcové, rodný domek Aloise Jiráska, stavebnice Merkur 


Pískovna

Koupaliště

Bizoni 02